Poniedziałek, 2021-03-01

Jesteś tutaj: Start / Dla rodziców

kółko

Szanowni Rodzice!

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramami czynności rekrutacyjnych do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych w publicznych szkołach podstawowych na rok szkolny 2021/2022 - dostępne w zakładce "Rekrutacja 2021/2022".

SZANOWNI RODZICE!

W ZWIĄZKU Z BARDZO SZYBKO ROSNĄCĄ W CAŁYM KRAJU ORAZ W NASZEJ GMINIE LICZBĄ ZACHOROWAŃ NA COVID – 19, ZE WZGLĘDU NA ZACHOWANIE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA BARDZO PROSZĘ, BY DO PRZEDSZKOLA PRZYPROWADZAĆ TYLKO DZIECI ZDROWE.

PROSZĘ, ABY DZIECI Z TEMPERATURĄ POWYŻEJ 37°C, Z KASZLEM, DUSZNOŚCIAMI, KATAREM, BIEGUNKĄ, BÓLEM GŁOWY ORAZ INNYMI NIEPOKOJĄCYMI OBJAWAMI CHOROBOWYMI NIE PRZYCHODZIŁY DO PRZEDSZKOLA.

Z GÓRY DZIEKUJĘ ZA WYROZUMIAŁOŚĆ!

Z POWAŻANIEM:

MAŁGORZATA PAWLIK

- DYREKTOR ZESPOŁU PRZEDSZKOLI

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy do zapoznania się z procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w związku z wystąpieniem COVID-19. Procedury znajdują się w plikach do pobrania w zakładce "Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w ZP w związku z występowaniem COVID".

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 nie będzie możliwości skorzystania z ubezpieczenia grupowego dzieci. W związku z powyższym prosimy o ubezpieczenie w indywidualnym zakresie.

por

korona

mycie

Szanowni Państwo!

Zgodnie z regulaminem placówki  Rodzice  (opiekunowie prawni) zobowiązani są do przestrzegania wskazanego przez siebie w porozumieniach czasu pobytu dziecka w przedszkolu.

Przebywanie dzieci w placówce poza zadeklarowanymi godzinami będzie skutkować naliczeniem dodatkowych opłat, przyprowadzanie i odbieranie dzieci jest monitorowane przez nauczycielki grup i zgłaszane w biurze placówki.

Wcześniejszy odbiór dziecka w jednym dniu nie daje możliwości odbioru dziecka w inny dzień w godzinach późniejszych niż deklarowane w umowie.

Prosimy o przestrzeganie zadeklarowanych godzin lub zapraszamy do biura w celu podpisania aneksu umowy dotyczącego zmian liczby godzin pobytu dziecka w placówce.

Dyrektor Zespołu Przedszkoli

Małgorzata Pawlik

SZANOWNI RODZICE!

ZE WZGLĘDU NA ZACHOWANIE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA BARDZO PROSZĘ , BY DO PRZEDSZKOLA PRZYPROWADZAĆ TYLKO DZIECI ZDROWE.

Z GÓRY DZIEKUJĘ ZA WYROZUMIAŁOŚĆ!

Z POWAŻANIEM:

MAŁGORZATA PAWLIK

- DYREKTOR ZESPOŁU

PRZEDSZKOLI

"Aby na ten bal się dostać,
trzeba tym warunkom sprostać
być wesołym niesłychanie
fantastyczne mieć przebranie! "